27 آوریل 2017 در نقش های ازدواج
من می خواهم این ماه را با تمرکز بر نقشهایی که خداوند در یک زن و شوهر در یک ازدواج مسیحی دارد ، ببندم و با دیدن سه کار که می توانید با هم انجام دهید تا به شما در موفقیت به عنوان یک زوج کمک کند.

(1) از یکدیگر پشتیبانی کنید. یک راه عالی برای انجام این کار زمانی است که در ملاء عام هستید. آیا تا به حال در حدود یک زن و شوهر بوده اید و یکی از آنها (یا هر دو) دیگری را در مقابل دیگران قرار می دهد؟ این در واقع من را بیمار می کند. من می دانم خسارتهایی که آنها به یکدیگر و ازدواج آنها وارد می کنند. این زن و شوهر نباش مواقعی وجود داشت که من و نانسی خارج از کشور بودیم و چیزی پیش آمد که می توانستیم درباره آن بحث کنیم. در سال های اولیه ازدواج ، برخی در مقابل دیگران بحث می کردیم. اما بعد ما پیمانی تهیه کردیم که هر زمان در ملاء عام بودیم و چیزی پیش آمد ، منتظر می مانیم تا خانه شویم تا در مورد آن بحث کنیم. این پیمان برای ما بسیار زیاد است. این نه تنها مانع از جنگ در ملاء عام می شود ، بلکه به ما زمان می دهد تا قبل از صحبت کردن در مورد چیزی آرام شویم.

(2) شاگرد همسر خود باشید. من به زوج ها می گویم که این کار را همیشه انجام دهند. اول ، شما هرگز همه چیز را در مورد همسر خود نخواهید آموخت. و دوم ، با گذشت زمان مردم ممکن است تغییر کنند. همسر شما چه چیزی را دوست دارد و دوست ندارد؟ چه چیزی باعث می شود آنها احساس دوست داشتن کنند؟ آیا آنها شگفتی را دوست دارند یا نه؟ با کسب اطلاعات بیشتر در مورد همسرتان ، به شما کمک می کند تا فرضیاتی راجع به آنها پیش بینی نکنید که ممکن است راه دور باشد. بعد از ازدواج در تمام این سالها ، من همیشه همه چیزهای جدید راجع به نانسی می فهمم.

(3) به طور مداوم به دنبال راه هایی برای غنی سازی و رشد ازدواج خود باشید. در کلاس های ازدواج یا کنفرانس شرکت کنید ، با هم کتاب بخوانید ، عقب نشینی های ازدواج انجام دهید. یک ازدواج عالی امروز ، فردا ، و "تا زمان مرگ شما سهم می گیرند" کار می کند. "یاد بگیرید ، رشد کنید و تمام روزهای زندگی خود را در کنار هم تفریح ​​کنید.

موفقیت های ارتباطی ، موفقیت های ازدواج ، موفقیت در روابط ، نقش های مسیحی ، نقش های مسیحی در ازدواج ، ازدواج های رول ، نقش های زن ، نقش مرد
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

نقش ن؟
20 آوریل 2017 در نقش های ازدواج
فقط نقش زن به عنوان همسر در ازدواج مسیحی چیست؟ اگر این پاسخ را بصورت آنلاین جستجو کنید ، چندین جواب دریافت خواهید کرد. در اینجا برداشت من است ، که از آنچه در کتاب مقدس می بینم همراه با آنچه در اتاق مشاوره می بینم آمده است: فکر می کنم برای ن و مردان بسیار مهم است که بدانند که یک نقش بهتر یا مهمتر از دیگری نیست. نقش هایی که خداوند به زن و شوهر می دهد مانند دو بخش یک رابطه همزیستی است. این را از زیست شناسی به خاطر دارید؟ تعریف مانند این است: "این زمانی است که دو ارگانیسم بدون یکدیگر زنده نمی مانند." اینگونه نقش های ما در ازدواج هستند. اگر شوهر در نقش خود سقوط کند یا زن در نقش خود فرو رود ، ازدواج کم می شود. یک ازدواج سالم جایی است که هر دو نقشهای خدادادی خود را انجام می دهند.

برای یک زن این است که یاور و عاشق یا پرورش دهنده باشد. چه مسئولیت شگفت انگیزی خداوند نیازهای آدم را به "یاور" در پیدایش 2: 18 توصیف می کند ، و سپس او را ایجاد کرد. آیا می دانید کتاب مقدس دیگر چه کسی را "یاور" می نامد؟ هیچ کس غیر از خالق جهان - خود خدا (مزمور 121). خداوند این توانایی شگفت انگیز را در عشق و پرورش به ن بخشید. مطمئناً ، به عنوان مردها ، می توانیم عده ای را دوست داشته و پرورش دهیم ، اما خداوند به ن ما این توانایی را داده است که آن را به یک سطح کاملاً جدید برسانند. من نمی توانم تصور کنم که زندگی من چگونه خواهد بود بدون اینکه نانسی نقشی را که خدا به او داده است بازی کند.

یک شب سه شنبه در سال 1983 ، من و نانسی با هم در یک غرفه در یک رستوران مکزیکی به صرف شام نشستیم. این فقط هیچ شام یک هفته ای در هفته نبود. این شب به معنای واقعی کلمه می تواند بقیه زندگی ما را تعریف کند. مدتها بود که از تماس تلفنی که خدا در زندگی من داشت ، فرار می کردم. من هر آنچه را که می توانستم فکر کنم ، معامله کردم ، بحث و گفتگو کردم. وقت آن بود که من از کار خودداری کنم و تسلیم او شوم. نانسی از مبارزه من خبر داشت. ما زیاد در مورد آن صحبت کرده بودیم ، اما آن شب قلبم را برای او ریختم. گفتم ، "من باید این کار را انجام دهم ، اما بدون تو نمی توانم این کار را انجام دهم. زندگی ما تغییر خواهد کرد در زمان بزرگ. من نمی دانم آینده چه خواهد بود ، اما من بیش از گذشته به او اعتماد دارم. "من باید بدانم که او در کنار من بود.

چند سال قبل ، من یک سوال مهم از او پرسیدم. او گفت ، "بله ، من همه هستم." آن شب او مرا به چشم نگاه کرد ، دست مرا گرفت ، و بار دیگر گفت: "بله ، من همه با تو هستم." او مرا دوست دارد و مرا پرورش می دهد ، و ما در کنار هم بایستیم ، هرکدام تلاش خود را برای انجام وظیفه خدا در ما در ازدواج انجام می دهیم.

نقش های زن ، نقش همسر در ازدواج ، نقش در ازدواج ، نقش ازدواج در ازدواج ، نقش یک زن ، ازدواج مسیحی ، نقش ن در ازدواج ، مسیحی ، برو ، خدا
1 نظر

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیجیتال مارکتینگ حقوقی آپدیت نود 32 ، لایسنس نود 32 ، یوزرنیم پسورد نود 32 گلکسی موزیک بازی و برنامه اندروید teknoloji هارمونی باران زهراسادات: دختر بابا